![Ο Γ. Χατζηθεοδοσίου κεντρικός ομιλητής στο Συμπόσιο για την Επιχειρηματικότητα και τις Επενδύσεις στην Ελλάδα - 23/10 στο Ζάππειο - EEA Ο Γ. Χατζηθεοδοσίου κεντρικός ομιλητής στο Συμπόσιο για την Επιχειρηματικότητα και τις Επενδύσεις στην Ελλάδα - 23/10 στο Ζάππειο - EEA](https://www.eea.gr/wp-content/uploads/2021/10/6o-FORUM-4-2-e1634736541434.png)
Ο Γ. Χατζηθεοδοσίου κεντρικός ομιλητής στο Συμπόσιο για την Επιχειρηματικότητα και τις Επενδύσεις στην Ελλάδα - 23/10 στο Ζάππειο - EEA
![Εγκαίνια 1ου Κέντρου Γυναικείας Επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα. Μία πρωτοβουλία για τη στήριξη των γυναικών στο Επιχερείν, ξεκινά από το Δήμο Αμαρουσίου – Womanitee Εγκαίνια 1ου Κέντρου Γυναικείας Επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα. Μία πρωτοβουλία για τη στήριξη των γυναικών στο Επιχερείν, ξεκινά από το Δήμο Αμαρουσίου – Womanitee](https://www.womanitee.gr/wp-content/uploads/2019/05/20190523_174517-1.jpg)
Εγκαίνια 1ου Κέντρου Γυναικείας Επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα. Μία πρωτοβουλία για τη στήριξη των γυναικών στο Επιχερείν, ξεκινά από το Δήμο Αμαρουσίου – Womanitee
![Το εκπαιδευτικό πρόγραμμα του Κέντρου Γυναικείας Επιχειρηματικότητας Αμαρουσίου «Womanitee» – Womanitee Το εκπαιδευτικό πρόγραμμα του Κέντρου Γυναικείας Επιχειρηματικότητας Αμαρουσίου «Womanitee» – Womanitee](https://www.womanitee.gr/wp-content/uploads/2019/06/programma-prwtou-kiklou-3-Womanitee.png)
Το εκπαιδευτικό πρόγραμμα του Κέντρου Γυναικείας Επιχειρηματικότητας Αμαρουσίου «Womanitee» – Womanitee
![Το 1ο Κέντρο Γυναικείας Επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα είναι γεγονός με πρώτο σταθμό το Μαρούσι - Δήμος Αμαρουσίου Το 1ο Κέντρο Γυναικείας Επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα είναι γεγονός με πρώτο σταθμό το Μαρούσι - Δήμος Αμαρουσίου](https://maroussi.gr/wp-content/uploads/legacy/inst/marousi/gallery/2019/05/24_05_2019_gynaikeia_epixeirimatikotita(4).jpg)
Το 1ο Κέντρο Γυναικείας Επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα είναι γεγονός με πρώτο σταθμό το Μαρούσι - Δήμος Αμαρουσίου
![Εγκαίνια 1ου Κέντρου Γυναικείας Επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα. Μία πρωτοβουλία για τη στήριξη των γυναικών στο Επιχερείν, ξεκινά από το Δήμο Αμαρουσίου – Womanitee Εγκαίνια 1ου Κέντρου Γυναικείας Επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα. Μία πρωτοβουλία για τη στήριξη των γυναικών στο Επιχερείν, ξεκινά από το Δήμο Αμαρουσίου – Womanitee](https://www.womanitee.gr/wp-content/uploads/2019/05/mmm-1024x682.jpg)
Εγκαίνια 1ου Κέντρου Γυναικείας Επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα. Μία πρωτοβουλία για τη στήριξη των γυναικών στο Επιχερείν, ξεκινά από το Δήμο Αμαρουσίου – Womanitee
![Το 1ο Κέντρο Γυναικείας Επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα είναι γεγονός με πρώτο σταθμό το Μαρούσι - Δήμος Αμαρουσίου Το 1ο Κέντρο Γυναικείας Επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα είναι γεγονός με πρώτο σταθμό το Μαρούσι - Δήμος Αμαρουσίου](https://maroussi.gr/wp-content/uploads/legacy/inst/marousi/gallery/2019/05/24_05_2019_gynaikeia_epixeirimatikotita(1).jpg)
Το 1ο Κέντρο Γυναικείας Επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα είναι γεγονός με πρώτο σταθμό το Μαρούσι - Δήμος Αμαρουσίου
Γυναίκες στο Επιχειρείν - Είναι πολύ σημαντικό να ξέρεις ότι υπάρχουν εκεί έξω άνθρωποι να σε βοηθήσουν να εξελίξεις την επιχείρησή σου. Έλα στο 1ο Κέντρο Γυναικείας Επιχειρηματικότητας στο Μαρούσι (Λ. Κηφισίας
![Ο Γ. Χατζηθεοδοσίου κεντρικός ομιλητής στο Συμπόσιο για την Επιχειρηματικότητα και τις Επενδύσεις στην Ελλάδα - 23/10 στο Ζάππειο - EEA Ο Γ. Χατζηθεοδοσίου κεντρικός ομιλητής στο Συμπόσιο για την Επιχειρηματικότητα και τις Επενδύσεις στην Ελλάδα - 23/10 στο Ζάππειο - EEA](https://www.eea.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-1-e1634736605187.png)
Ο Γ. Χατζηθεοδοσίου κεντρικός ομιλητής στο Συμπόσιο για την Επιχειρηματικότητα και τις Επενδύσεις στην Ελλάδα - 23/10 στο Ζάππειο - EEA
![Η Πρόεδρος του Ομίλου για την UNESCO Βορείων Προαστίων Μ. Πατούλη Σταυράκη, ομιλήτρια σε εκδήλωση για την προώθηση της γυναικείας επιχειρηματικότητα στο Μαρούσι Η Πρόεδρος του Ομίλου για την UNESCO Βορείων Προαστίων Μ. Πατούλη Σταυράκη, ομιλήτρια σε εκδήλωση για την προώθηση της γυναικείας επιχειρηματικότητα στο Μαρούσι](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/56435167_819190861782606_4141282310903300096_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_eui2=AeGYZdtKv3NYGK8lBhlKXHeXqbP1rq7SVw-Qdh1YgqTDpRIEMPNwkyxg2OHVJFNfjaz8V4ZYmBBLpAPBU5-EjJn2uYdieN04NPFMBco1qja_nQ&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=5e99e95ffe675315e388587b14b78dd9&oe=5D060D15)
Η Πρόεδρος του Ομίλου για την UNESCO Βορείων Προαστίων Μ. Πατούλη Σταυράκη, ομιλήτρια σε εκδήλωση για την προώθηση της γυναικείας επιχειρηματικότητα στο Μαρούσι
![Γυναικεία Επιχειρηματικότητα – Συνοπτικός Οδηγός για Επιχειρήσεις και Συνεταιρισμούς | Research Centre for Gender Equality Γυναικεία Επιχειρηματικότητα – Συνοπτικός Οδηγός για Επιχειρήσεις και Συνεταιρισμούς | Research Centre for Gender Equality](https://www.kethi.gr/sites/default/files/styles/news_node/public/wp-content/uploads/2008/12/%CE%9F%CE%94%CE%97%CE%93%CE%9F%CE%A3-%CE%95%CE%A0%CE%99%CE%A7%CE%95%CE%99%CE%A1%CE%97%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%99%CE%9A%CE%9F%CE%A4%CE%97%CE%A4%CE%91%CE%A3.jpg?itok=FG7uVZT0)